23 maja 2022
godzina: 05:36

Nowy York: 23:36
Moskwa: 07:36
Pekin: 12:36

Zapisz się
 

Strona główna > Aktualności

Artykuły

Warsztaty i coaching na Minorce.

Marzenia się spełniają...

W ten właśnie sposób zmieniliśmy miejsce pracy i zapraszamy na coaching językowy oraz warsztaty językowe na Minorce - połączenie wypoczynku z nauką.

Wyobraź sobie, że budzisz się rano, wychodzisz na taras, słyszysz śpiew ptaków i szum fal, widzisz Morze Śródziemne, palmy, kwiaty we wszystkich odcieniach czerwieni, białe, żółte. Wychodzisz, czujesz zapach kawy i słonego, czystego powietrza. Jest ciepło, lecz nie gorąco, bo chłodzi cię wiatr od morza. Ciepło sprawia, że ciało z łatwością poddaje się rozluźnieniu. Wilgoć obdarowuje rośliny soczystą zielenią, a dla człowieka jest całodobową, delikatną sauną, która w naturalny sposób pozbawia niepotrzebnych zapasów i daje uczucie lekkości.

Nasze zajęcia wspierają naukę każdego języka obcego, a Minorka to idealne miejsce do pracy własnej nad hiszpańskim, katalońskim, angielskim i niemieckim, m.in. na dzikich plażach.

Zapisy na  http://www.gburek.com.pl/join/gb

Coaching językowy odbywa się w malowniczej miejscowości Es Castell; warsztaty - w gospodarstwie agroturystycznym Bellver sites.google.com/site/lacasadelamareterra/home/imagenes Jeden dzień pobytu w Bellver kosztuje 35 EUR (nocleg + 3 posiłki).

Hotele w Es Castell:
barcelohamiltonmenorca.com
http://www.artiemhotels.com/es-menorca/hotel-carlos-iii/el-hotel.html

Oferta zajęć internetowych pozostaje bez zmian.

Informacje o lotach: http://www.menorca-airport.com/en/airport_info.php A w sprawie atrakcyjnych ofert biletów lotniczych pani Ismena jest do Państwa dyspozycji: ismena.kubik@esky.pl, tel.: 32 728 30 20.



Serdecznie zapraszamy!

<< wróć

Ułatwiamy ludziom porozumiewanie się. Chcemy, żeby jak najwięcej ludzi władało językami obcymi. Rewolucjonizujemy naukę języków obcych tak, żeby nauka języka przyczyniała się do wszechstronnego rozwoju osobowości i charakteru studentów. Łączymy biznes z promowaniem nauki języków obcych.
O tym jest nasz blog.

Kolejne miejsce warsztatów na Minorce

20.11.2012. Na Minorce 19 stopni C, lekki wiatr, mało chmur. Ostatnio sporo padało, a nasycone...

całość

Warsztaty i coaching na Minorce.

Marzenia się spełniają...

W ten właśnie sposób zmieniliśmy miejsce...

całość