30 czerwca 2022
godzina: 19:18

Nowy York: 13:18
Moskwa: 21:18
Pekin: 02:18

Zapisz się
 

Strona główna > FAQ

FAQ


Czy trzeba mieć talent do języków?
 
Uzdolnienia językowe to jeden z mitów, który bardzo lubimy obalać.  Śpiew, taniec i mowa są instynktami. Ewa Wycichowska, dyrektor Polskiego Teatru Tańca, podczas Warsztatów Tańca Współczesnego, przekonuje, że każdy potrafi tańczyć. Seth Riggs, nauczyciel wielu zdobywców nagrody Grammy, z kolei opowiadał, że w ciągu 30 lat swojej pracy spotkał jedynie 4 osoby, które rzeczywiście źle słyszały, wszystkich pozostałych nauczył śpiewać. My adoptujemy to podejście do nauki języków obcych i przedstawiamy je na Treningach Asertywnego Samokształcenia Językowego. Uważamy, że każdy, kto opanował język ojczysty, jest w stanie nauczyć się dowolnego języka obcego.

Po co mam przyjeżdżać na Warsztaty? Wolę tę sumę przeznaczyć na 2-tygodniowy kurs angielskiego w Londynie.

- w Londynie uczymy się w kilkuosobowej grupie, tutaj przygotowujemy się do praktykowania angielskiego TYLKO z native speakerami 1 na 1;
- w Londynie uczymy się jedynie angielskiego, za to metody z warsztatów służą do nauki wszystkich języków obcych;
- w Londynie mam duże szanse trafić do grupy, gdzie będzie wielu Polaków;
- w 2 tygodnie można zrobić bardzo duże postępy, ale nie nauczyć się języka, szczególnie od podstaw
zamiast jechać na kurs do Londynu, możemy nauczyć się angielskiego z naszą pomocą, a urlop wykorzystać, wykupując w angielskim biurze podróży wycieczkę do Egiptu z samymi Anglikami (20 "nauczycieli" i my)

Ułatwiamy ludziom porozumiewanie się. Chcemy, żeby jak najwięcej ludzi władało językami obcymi. Rewolucjonizujemy naukę języków obcych tak, żeby nauka języka przyczyniała się do wszechstronnego rozwoju osobowości i charakteru studentów. Łączymy biznes z promowaniem nauki języków obcych.
O tym jest nasz blog.

Kolejne miejsce warsztatów na Minorce

20.11.2012. Na Minorce 19 stopni C, lekki wiatr, mało chmur. Ostatnio sporo padało, a nasycone...

całość

Warsztaty i coaching na Minorce.

Marzenia się spełniają...

W ten właśnie sposób zmieniliśmy miejsce...

całość